Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Doświadczenie i pokonywanie wyzwań jutra w transporcie publicznym

Neuhausen am Rheinfall, 14 stycznia 2018 r. – Rola jaką odgrywa transport publiczny jest coraz większa. Aby połączyć i skoordynować istniejące oraz przyszłe sieci, pojazdy i technologie, potrzebne są nowoczesne systemy. Trapeze to połączenie ponad 50-lat doświadczenia w publicznym transporcie miejskim oraz wysokiej innowacyjności i najwyższych standardów jakości. Grupa jest doskonale przygotowana do tego, by sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom mobilności oraz wspierać firmy z obszaru transportu publicznego.

Trapeze jest platynowym sponsorem targów IT-TRANS w Karlsruhe, które odbędą się w dniach od 6 do 8 marca 2018 r. Firma na stoisku F2 zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w obszarach planowania, zarządzania zajezdniami, kontrolą operacji, wyposażenia pojazdów, zarządzania opłatami oraz informacji pasażerskiej. Nowości wprowadzane w tym roku to na przykład: PitStop, LIO-Scope i SmartTalk. Ponadto Trapeze przedstawi innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania ITCS dla dużych, średnich i małych miast, a szczególnie działających w nich organizatorów oraz operatorów transportu publicznego. 

Trapeze jest firmą działająca globalnie, od 50 lat opracowuje kompletne rozwiązania dla publicznych i prywatnych firm transportowych na całym świecie. Obecnie działa około 200 systemów kontroli operacji Trapeze na całym świecie. Innowacyjne, najwyższej jakości rozwiązania i produkty optymalizują usługi i działalność oferowanych, jednocześnie optymalizując zarządzanie działalnością przedsiębiorstw transportowych. Podczas IT-TRANS firma Trapeze zaprezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie planowania, transportu na zapotrzebowanie i transportu szkolnego: systemy planowania, operacji i kontroli, informację pasażerskią, wyposażenie pojazdów oraz powiązane z nimi usługi. Zapraszamy również na wydarzenia towarzyszące targom.

 

Trapeze 2018

Systemy sterowania dla małych i dużych przedsiębiorstw transportu publicznego

Dzięki najnowszej generacji systemu kontroli operacji LIO, Trapeze zapewnia wsparcie IT dla firm każdej wielkości. Sprawdzone i cenione rozwiązania z systemu LIO wraz z jego rozbudowanymi funkcjami i licznymi możliwościami parametryzacji, dostępne są rónież w wersji zaprojektowanej specjalnie dla potrzeb mniejszych przedsiębiorstw transportu pasażerskiego. Klienci mogą korzystać z produktu spełniającego ich określone wymagania, a Trapeze przygotuje i wprowadzi wymaganą personalizację - procedury, które zminimalizują koszty dla użytkowników systemu i umożliwią im mozliwie najszybsze jego wdrożenie.

 

PitStop - rozwiązania zwiększające wydajność pracy zajezdni i floty

Z nową serią produktów PitStop, Trapeze przekazuje zoptymalizowany zestaw narzędzi do efektywnego zarządzania zajezdnią. Modułowa architektura pozwala na odpowiednie dopasowanie do wymagań klientów. Rozwiązania oferują cenne wsparcie w zarządzaniu obszarem zajezdni, parkingiem i monitorowaniem pojazdów. Moduły PitStop mogą być stosowane pojedynczo lub w połączeniu - w pełni zgodne ze strukturą danej firmy transportowej i jej indywidualnymi potrzebami.

 

Statystyka z pomocą LIO-Scope

Moduł Trapeze Business Intelligence (LIO-BI) umożliwia dokonanie szczegółowej analizy w szerokim zakresie działań na podstawie zebranych danych operacyjnych. Innowacyjny LIO-Scope dzięki strukturalnym bazom danych po raz pierwszy ukazuje nieoczywiste relacje, a przyjazne dla użytkownika raporty wizualizują rozwój i procesy, oferując niezawodną podstawę do podejmowania decyzji zarządczych.

 

AMoTech - innowacyjne rozwiązania dla mobilności jutra

Jednostka Trapeze - firma AMoTech GmbH – stworzyła "Laboratorium Transportu Publicznego nad wodosdpadem Rheinfall" w szwajcarskim mieście Neuhausen, czyli centrum kompetencyjne dla mobilności autonomicznej. AMoTech skupia się na rozwoju usług i rozwiązań dla pojazdów autonomicznych, by móc w pełni wykorzystywać je w transporcie pasażerskim. Nowe moduły oprogramowania pozwalają na integrację systemów Trapeze z pojazdami autonomicznymi niemal wszystkich producentów na potrzeby usług transportu regularnego, na żądanie i usług transportu taksówkowego. Działania obejmują również wdrożenie wszystkich funkcji bezpieczeństwa wymaganych, by pojazd mógł porzuszać się bez kierowcy czy osoby nadzorującej. Umożliwi to uzupełnienie usług transportowych przez wykorzystanie pojazdów w tzw. pierwszym i ostatnim kilometrze podróży. Na targach IT-TRANS zachęcamy do zapoznania się na żywo z możliwościami z autonomicznego pojazdu AMoTech o nazwie "Trapizio".

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację