Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Trapeze na Kongresie Transportu Publicznego w Warszawie

Przyszłość transportu w średnich i dużych miastach to inteligentne rozwiązania, takie jak pojazdy poruszające się bez udziału kierowcy i systemy biletowe oparte na automatycznym wykrywaniu pasażer

Przyszłość transportu w średnich i dużych miastach to inteligentne rozwiązania, takie jak pojazdy poruszające się bez udziału kierowcy i systemy biletowe oparte na automatycznym wykrywaniu pasażera – przekonywali podczas Kongresu Transportu Publicznego przedstawiciele firmy Trapeze. Firma wiąże duże nadzieje z projektem realizowanym przy wsparciu polskich specjalistów w Singapurze, mającym doprowadzić do usunięcia z centrum tej zatłoczonej metropolii wszystkich pojazdów kierowanych przez człowieka z wyjątkiem służb ratunkowych.

Wizja transportu przyszłości według Trapeze została przedstawiona na VI Kongresie Transportu Publicznego w Warszawie. Przedstawiciele naszej firmy mówili o niwelowaniu smogu, zwiększaniu przestrzeni dla pieszych, zmianach pokoleniowych wśród pasażerów i ich wymaganiach do przemieszczania się w przestrzeniach miejskich.

Wsród proponowanych rozwiązań wspomnieliśmy o autonomicznych pojazdach i systemach biletowych, nieangażujących pasażera, a także transporcie miejskim jako usłudze składającej się z transportu publicznego i prywatnego.

 

Artykuł o wystąpieniu Trapeze na VI Kongresie Transportu Publicznego

Wypowiedź Mariusza Kozłowskiego dla transport-publiczny.pl

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację