Ticomat.9010 w Zielonej Górze

ZIELONA GÓRA, POLSKA - August 07, 2017

Zielona Góra w ostatnim czasie aktywnie korzysta z możliwości testowania innowacyjnych rozwiązań firmy Trapeze

W ubiegłym roku testowany był system biletu elektronicznego „Be in/ Be out” ComfoAccess®, którego rezultaty były bardzo pozytywne. Wysoka wykrywalność pasażerów i poprawność rejestracji ich przejazdów na poziomie 99,9% została doceniona przez MZK w Zielonej Górze. Szwajcarski system był również chwalony przez pasażerów. Dzięki bezstykowej detekcji kart nie wymaga on od pasażerów żadnego zaangażowania, co jest jego niewątpliwa zaletą w porównaniu do tradycyjnych systemów check-in/check-out.

Aktualnie MZK zdecydowało się na pilotażowe wdrożenie stacjonarnego automatu biletowego Ticomat.9010, który od kilku dni jest do dyspozycji pasażerów na przystanku nr 353 „Osiedle Pomorskie – Kościół”. Przez cały okres trwania pilotażu automat poza ofertą biletową pozwala na doładowanie biletu elektronicznego i prezentuje na jednym z ekranów informację o odjazdach autobusów w czasie rzeczywistym. Automat wyróżnia się także bardzo nowoczesnym designem, a także wysoką intuicyjnością i „prowadzeniem” pasażera przez cały proces zakupu za pomocą odpowiedniego podświetlenia LED poszczególnych, aktywnych w danym etapie transakcji, modułów urządzenia.

Firma Trapeze jest jednym ze światowych liderów w zakresie dostarczania systemów dyspozytorskich, biletowych oraz informacji pasażerskiej, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się również z klientami w Polsce.

TV Zielonej Górze: https://youtu.be/KQvlxO8XJiU?t=42

 

Mikołaj Kwiatkowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu / Sales and Marketing Specialist
Trapeze Poland sp. z o.o.
Strzegomska 140A
54-429 Wroclaw (Poland)

mikolaj.kwiatkowski@trapezegroup.pl

 

Mariusz Kozłowski
Inżynier sprzedaży/ Technical Sales Manager
Trapeze Poland sp. z o.o.
Strzegomska 140A
54-429 Wroclaw (Poland)

mariusz.kozlowski@trapezegroup.pl