Trapeze na Kongresie Transportu Publicznego w Warszawie

Warszawie, POLSKA - October 24, 2017

Przyszłość transportu w średnich i dużych miastach to inteligentne rozwiązania, takie jak pojazdy poruszające się bez udziału kierowcy i systemy biletowe oparte na automatycznym wykrywaniu pasażer

Przyszłość transportu w średnich i dużych miastach to inteligentne rozwiązania, takie jak pojazdy poruszające się bez udziału kierowcy i systemy biletowe oparte na automatycznym wykrywaniu pasażera – przekonywali podczas Kongresu Transportu Publicznego przedstawiciele firmy Trapeze. Firma wiąże duże nadzieje z projektem realizowanym przy wsparciu polskich specjalistów w Singapurze, mającym doprowadzić do usunięcia z centrum tej zatłoczonej metropolii wszystkich pojazdów kierowanych przez człowieka z wyjątkiem służb ratunkowych.

Wizja transportu przyszłości według Trapeze została przedstawiona na VI Kongresie Transportu Publicznego w Warszawie. Przedstawiciele naszej firmy mówili o niwelowaniu smogu, zwiększaniu przestrzeni dla pieszych, zmianach pokoleniowych wśród pasażerów i ich wymaganiach do przemieszczania się w przestrzeniach miejskich.

Wsród proponowanych rozwiązań wspomnieliśmy o autonomicznych pojazdach i systemach biletowych, nieangażujących pasażera, a także transporcie miejskim jako usłudze składającej się z transportu publicznego i prywatnego.

 

Więcej w wideo oraz na http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/trapeze-czy-pojazdy-autonomiczne-pozwola-na-odzyskanie-przestrzeni-56595.html

Video: https://youtu.be/UcEiEgbL2kc

Mikołaj Kwiatkowski
Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu / Sales and Marketing Specialist
Trapeze Poland sp. z o.o.
Strzegomska 140A
54-429 Wroclaw (Poland)

mikolaj.kwiatkowski@trapezegroup.pl