Transport na żądanie

Rozwiązania firmy Trapeze ukierunkowane na transport na żądanie zapewniają spójną gamę produktów do planowania i świadczenia efektywnych usług na żądanie, a także zarządzania usługami na żądanie, takimi jak „door-to-door” – od drzwi do drzwi, „dial-a-ride” – transport na telefon, „flex-route” – elastyczna trasa lub usługi transportu multimodalnego, a także odpowiadającego ogólnym i specjalnym potrzebom.

Struktura i funkcje naszych aplikacji do rejestracji klientów, rezerwacji przejazdów i sporządzania rozkładów jazdy opierają się na realnych potrzebach. Testujemy je i dopracowujemy poprzez setki implementacji. Nasze zaawansowane rozwiązania z zakresu usług dyspozytorskich umożliwiają agencjom i dostawcom ścisłe monitorowanie usługi, dokonywanie zmian na bieżąco i przekazywanie zmian kierującym w czasie rzeczywistym.

Od rejestracji klientów, koordynacji spraw, ustalania zasad doboru oraz rezerwacji podróży, aż po sporządzanie rozkładów jazdy i pracę w zakresie usług dyspozytorskich, firma Trapeze pomaga usprawniać administrację i optymalizować zasoby dla oszczędności czasu, redukcji kosztów i świadczenia efektywnych usług.

1.3 Demand Response Transport and Non-emergency Medical Transport
Wśród wielkich zalet systemu należy wymienić wyjątkowe opcje umożliwiające dopasowanie systemu do indywidualnego klienta. Dostosowane konfiguracje upraszczają i ułatwiają codzienną pracę każdemu użytkownikowi, również użytkownikom zewnętrznym. Gentofte kommune, Dania
Request Information