Transport Szkolny

Trapeze oferuje oprogramowanie dla transportu wspomagające lokalne władze będące naszymi klientami w planowaniu i dostarczaniu rozwiązań, które spełniają lokalne potrzeby transportowe w sposób możliwie najefektywniejszy pod względem kosztów.

Nasze rozwiązanie dla przedsiębiorstw do zarządzania transportem szkolnym, komunalnym i transportem na żądanie obejmuje cały cykl od planowania usługi, poprzez zarządzanie codziennymi modyfikacjami, aż po przekazywanie kluczowych informacji o wynikach finansowych do działu finansów.

Sercem naszych narzędzi do planowania linii są zaawansowane systemy do sporządzania rozkładów jazdy i optymalizacji, które umożliwiają planistom definiowanie minimalnej liczby pojazdów, kierujących i/lub wykonawców potrzebnych do świadczenia usług.  Oprogramowanie wspiera model hipotetyczny, umożliwiając rozpatrywanie różnych scenariuszy, łącznie z kontraktowaniem/odstąpieniem od kontraktu, zmodyfikowaną strukturą zmiany itd.

Oprogramowanie wspiera codzienne działania operacyjne, takie jak dostępność pojazdu/kierującego lub codzienne zarządzanie eskortami.

Informacje finansowe są zarządzane w ramach pakietu, a interfejsy zgodne z typowymi systemami księgowymi przyspieszają realizację i redukują błędy związane z ręcznym wprowadzaniem.
 

1.2 School Transport
Szablony, które obejmują rok szkolny, zapewniają nam całkowicie inną niż wcześniej przewidywalność ruchu. Teraz możemy przewidywać w sposób pewny zapotrzebowanie na usługi transportowe w większości dni tygodnia w nadchodzącym roku szkolnym. Oppland fylkeskommune, Norwegia
Request Information