Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Autonomiczny pojazd jako główna atrakcja dla odwiedzających

Projekt autonomicznej mobilności rozpoczęty przez Trapeze i AMoTech w mieście Neuhausen w Szwajcarii stał się ogromną atrakcją. Wiele osób zainteresowanych tematem ze Szwajcarii i nie tylko, chce zobaczyć oraz skorzystać z przejazdu autonomicznym "Trapizio". Na miejscu można uzyskać więcej informacji o tym jak udało się włączyć projekt "Route 12" do regularnych usług transportu publicznego organizowanego przez władze transportowe w Schaffhausen.

W czerwcu 2018 r. firmy Trapeze i AmoTech odwiedziła największa liczba znamienitych gości. Zainteresowanie, ilość pytań i poruszanych kwestii autonomii przerosło wszelkie oczekiwania. Dzięki dobremu planowaniu i starannej organizacji, wszystkie spotkania przebiegły sprawnie.

Oto niektóre z wizyt jakie miały miejsce:

 

CNN na żywo z Neuhausen am Rheinfall

10 czerwca po raz pierwszy w Zurychu odbył się wyścig uliczny między pojazdami elektrycznymi, zwany "Formułą E.". W trakcie tego wydarzenia amerykańska stacja CNN – odwiedziła również Trapeze w Neuhausen, aby dowiedzieć się więcej o pojazdach z napędem elektrycznym i mobilności autonomicznej. W wywiadzie Prezes Peter Schneck z dumą przedstawił dotychczasowe osiągnięcia i opowiedział o planach rozwoju autonomicznej mobilności w Trapeze i jej spółce zależnej AMoTech.

Reportaż CNN »

 

Wizyta Premiera Badenii-Wirtembergii w Neuhausen

21 czerwca Neuhausen odwiedził premier Badenii-Wirtembergii, Winfried Kretschmann wraz z liczną delegacją specjalistów. Jego celem było wzmocnienie współpracy między szwajcarskim kantonem Schaffhausen i sąsiednim niemieckim krajem związkowym Badenii-Wirtembergii. Jednym z punktów programu było bliższe poznanie projektu „Route 12”. Goście mogli skorzystać w przejazdu Trapizio, a dzięki spotkaniu uzyskali dokładniejszy obraz działania autonomicznych pojazdów w regularnych usługach transportu publicznego. Delegacji towarzyszyły liczne media, dzięki czemu o projekcie Trapeze pojawiło się wiele informacji.

 

Parlamentarzyści z Niemiec, Austrii i Szwajcarii odwiedzają Trapeze

Zaledwie dzień później odbywało się posiedzenie Prezydentów IPBK(międzynarodowa konferencja parlamentarna krajów graniczących z Jeziorem Bodeńskim). Jednym z punktów porządku obrad była wizyta w Trapeze i AMoTech. Wysoko postawieni parlamentarzyści z różnych kantonów we Wschodniej Szwajcarii i sąsiednich landów w Niemczech i Austrii zapoznani się z Trapizio i mogli na żywo doświadczyć istoty autonomicznej mobilności.

Informacje na temat projektu „Route 12” są cieszą się dużym zainteresowaniem również poza Szwajcarią. Dyrektor generalny firmy Trapeze Peter Schneck otrzymał zaproszenia do odwiedzenia Drezna i Berlina, które z przyjemnością przyjął.

 

Peter Schneck wygłasza przemowę na spotkaniu specjalistów VVO w Dreźnie

Tematem tegorocznego spotkania specjalistów VVO w maju 2018 r. była digitalizacja (VVO to stowarzyszenie transportu publicznego Oberelbe). Skoncentrowano się na tym, jakie zmiany niesie dla miejskiego transportu publicznego cyfrowa przyszłość. Dyrektor generalny Peter Schneck, przedstawił wizję Trapeze: jak autonomiczne elektryczne pojazdy mogą zmienić transport.

 

Trapeze w Ministerstwie Federalnym w Berlinie

Również w czerwcu Niemieckie Federalne Ministerstwo Żywienia i Rolnictwa pod przewodnictwem Ministra Federalnego Julii Klöckner zorganizowało konferencję na temat cyfryzacji obszarów wiejskich. Trapeze otrzymało zaproszenie do wzięcia aktywnego udziału w konferencji. Podczas tego wydarzenia Peter Schneck, dyrektor generalny firmy,  opowiedział o cyfryzacji i mobilności autonomicznej, a także poinformował publiczność, jak Trapeze wdraża takie rozwiązania.

 

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy:
www.trapezegroup.eu
www.amotech.ch

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację