Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Jesień w barwach Trapeze

Jesień to bardzo intensywny czas dla firm działających w transporcie publicznym. Wrzesień to przede wszystkim targi InnoTrans w Berlinie, podczas których miała miejsce uroczystość 50-lecia Trapeze. Październik natomiast jest czasem Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta oraz targów TransExpo w Kielcach!

 

Trapeze na InnoTrans Berlin

Obecność na Targach InnoTrans okazała się ogromnym sukcesem, a zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z szerokim zakresem rozwiązań spod znaku Trapeze:

- Systemy ITCS
- Systemy Pokładowe
- Zarządzanie zajezdnią i flotą
- Analiza, raporty i wspieranie decyzji
- Informacja pasażerska w czasie rzeczywistym
- Mobilność autonomiczna
- Rozwiązania biletowe
- Transport na żądanie
- Rozwiązania kolejowe – planowanie i modelowanie
- Trapeze College – e-learning

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Liczymy, że nawiązane kontakty pozwolą nam pomóc kolejnym miastom, firmom i regionom w organizacji i zarządzaniu transportem publicznym.

Dla wszystkich, którzy nie odwiedzili naszego stoiska, lub nie mogli być w Berlinie – chętnie spotkamy się osobiście i przedstawimy informacje dostępne podczas targów: mikolaj.kwiatkowski@trapezegroup.pl

 

Jubileusz 50-lecia Trapeze

W dniu 18 Września 2018, w Berlińskim TIPI am Kanzleramt odbyła się uroczystość 50-lecia firmy Trapeze. Zaproszeni goście zostali powitani przez Prezesa Trapeze Switzerland – Petera Schnecka, który w krótkim przemówieniu opowiedział o historii i korzeniach firmy, pokonanych wyzwaniach o tym gdzie znajdujemy się obecnie i jak będzie wyglądać nasza przyszłość.

Następnie goście wspólnie zjedli kolację, a wieczór uświetniła swoim występem muzyczno-satyrycznym pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, a mieszkająca od 30 lat w Niemczech - Gayle Tufts. Niemiecko-angielski występ tej przebojowej artystki porwał wszystkich gości i na długo zapadnie w ich pamięć. Warto wspomnieć, iż wśród gości byli przedstawiciele polskiego sektora publicznego, a Prezes Trapeze z okazji Jubileuszu otrzymał między innymi Album wydany na 100-lecie Polskiej Niepodległości oraz obraz jednego z najstarszych polskich miast. Zabawa trwała blisko do północy.

 

Trapeze na Kongresie Transportu Publicznego
i Inteligentnego Miasta

W dniach 11-12.10.2018 Trapeze będzie obecne na kongresie organizowanym przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Jako partner wydarzenia poza prezentacją będziemy także do dyspozycji wszystkich gości na naszym stoisku. W ramach kongresu będziemy mówili o problemach i wyzwaniach dla inteligentnego transportu miejskiego. Mamy nadzieję, że tak jak w zeszłym roku nasza prezentacja wzbudzi znaczne zainteresowanie i wywoła liczne dyskusje. Kongres Transportu Publicznego odbywa się już po raz siódmy, a Trapeze Poland drugi rok z rzędu wspiera imprezę merytorycznie. Do zobaczenia w Warszawie!

Relacja z ubiegłego roku: Trapeze: Czy pojazdy autonomiczne pozwolą na odzyskanie przestrzeni?

 

Trapeze na targach TransExpo

W dniach 23-25.10.2018 Trapeze będzie jednym z wystawców na kieleckich targach. Dlaczego warto będzie odwiedzić nasze stoisko? Oprócz sprawdzonych w setkach projektach na całym świecie produktów będziemy przedstawiali kilka nowych rozwiązań. „Najważniejszym punktem będzie autonomia, która według nas może pomóc i mocno uatrakcyjnić transport publiczny” – stwierdza Mikołaj Kwiatkowski, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży w Trapeze Poland. Dodatkowo zaprezentujemy między innymi systemy ITCS, urządzenia pokładowe, systemy informacji pasażerskiej, zarządzania flotą pojazdów elektrycznych jak również innowacyjne rozwiązania biletowe. W pierwszym dniu targów – 23.10.2018 o godzinie 13:00 będziemy raczyć gości urodzinowym tortem, na którego zapraszamy – nie tylko z okazji 50-lecia istnienia firmy Trapeze, ale również 15-lecia istnienia polskiego oddziału Trapeze we Wrocławiu. Każdego dnia będzie również możliwość wygrania nagród w loterii wizytówkowej! Serdecznie zapraszamy.

Stoisko Trapeze Poland: E-31.
Do zobaczenia w Kielcach!

W sprawach pytań dotyczących targów prosimy o kontakt: mikolaj.kwiatkowski@trapezegroup.pl

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację