Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Trapeze i Papercast z umową o współpracy w zakresie wykorzystania technologi e-papier

Papercast i Trapeze wytyczają nowy kierunek, dostarczając informację pasażerską w nowoczesnej technologii e-papieru.

W ramach współpracy Trapeze zintegruje system wyświetlania i urządzenia Papercast z własnym systemem sterowania transportem publicznym, aby dyspozytorzy mogli w ten sam sposób korzystać z wyświetlaczy Trapeze i Papercast. Umożliwi to dostarczanie informacji pasażerom z jednego źródła, co znacznie upraszcza i przyspiesza procesy operacyjne.

Celem jest zapewnienie przedsiębiorstwom transportowym korzystania w pełi z technologii e-papier. Rozwiązania najwyższej jakości to wymierne korzyści i oszczędności dla klientów. Dzięki innowacyjnej technologii, która charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii, obie firmy wspólnie przyczyniają się do zrównoważonego wykorzystania zasobów wykorzystywanych do przekazywania informacji pasażerskiej.
 

Odpowiednia infrastruktura i zdalna kontrola

W przeciwieństwie do standardowych systemów wyświetlania, tablice w technologii e-papier zasilane energią słoneczną nie mają praktycznie żadnych wymagań dotyczących infrastruktury. W ten sposób przystanki bez dostępnego zasilania elektrycznego można łatwo i niedrogo wyposażyć w informację pasażerską w czasie rzeczywistym. Instalacja na istniejących przystankach jest szybka, a dzięki zdalnemu zarządzaniu zawartością wyświetlacze mogą być monitorowane i pokazywać zawsze aktualne informacje.

"Znacznie niższa cena i prosta instalacja to z kluczowe zalety tego rozwiązania" - skomentował Peter Schneck, dyrektor generalny Trapeze Switzerland. "Rozwijamy naszą ofertę w zakresie informacji pasażerskiej. Bezproblemowa integracja z systemem zarządzania Trapeze pozwoli operatorom korzystać z nowoczesnych technologii bez konieczności zmian procesów operacyjnych czy systemów."
 

Szeroga gama zastosowań

Oprócz informacji o odjazdach i komunikatach możliwe jest również wyświetlanie informacji o sieci komunikacyjnej, taryfach, atrakcjach turystycznych, mieście czy też treści reklamowych przesyłanych w prosty sposób z aplikacji zarządzającej. Najnowsza technologia e-papier przekonuje doskonałą czytelnością w różnych warunkach oświetleniowych. Urządzenia są wyposażone w oświetlenie nocne, a treść wyświetlacza można odczytać na życzenie osobom niewidomym i niedowidzącym.

"Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z Trapeze. Dzięki niej możemy pomóc wielu klientom, a pasażerowie przywiązujący dużą wagę do otrzymywania stałych poprawnych informacji, będą na bieżąco informowani o rozkładach jazdy na nowoczesnych urządzeniach Papercast", komentuje Robert Bicket, CEO w Papercast. "E-papier jest idealną technologią do dostarczania szerokiej gamy treści na przystanki autobusowe, które nie mają zasilania elektrycznego i łączności kablowej. Jest to technologia przyszłości, która, jak sądzimy, będzie ważnym elementem przystanku przyszłości."
 

Partnerzy

Papercast
Producent nowej generacji wyświetlaczy informacji pasażerskiej w technologii e-papier. Urządzenia zasilane są energią słoneczną, posiadają kompleksowy systemem zarządzania treścią opracowanym wyłącznie do potrzeb transportu publicznego. Platforma umożliwia bezproblemowe informowanie pasażerów w czasie rzeczywistym oraz przesyłanie treści na przystanki w przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika formacie.


Trapeze
Wiodący światowy dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie planowania transportu publicznego, kontroli operacji, informacji pasażerskiej i sprzedaży biletów. Oferowane rozwiązania uwzględniają wszystkie wymagania nowoczesnego zarządzania operacjami. Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu personelu i pojazdów, wzrasta punktualność, a nowoczesne zarządzanie taryfami oraz sprawne zarządzanie flotą zwiększa przychody i atrakcyjność transportu publicznego. Podróżujący korzystają z punktualnych połączeń, otrzymują informację w czasie rzeczywistym na przystankach, w pojazdach i internecie.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację