Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Trapeze Elgeba dostarczy automaty biletowe do Kielc.

W dniu 17.08.2018 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w  Kielcach została podpisana umowa na dostawę mobilnych biletomatów dla wszystkich autobusów miejskiego przewoźnika. Umowa została podpisana przez Dyrektora Mariana Sosnowskiego reprezentującego ZTM Kielce  i pełnomocnika Wykonawcy, Trapeze Elgeba,  Mariusza Kozłowskiego. Wartość umowy netto to 6 317 552,75 PLN.

 

Szczegóły zamówienia

 

Na mocy przetargu firma dostarczy 160 mobilnych automatów biletomatów typu ticomat 8010. Wszystkie będą posiadały możliwość płatności kartą płatniczą i gotówką(monetami) za zakupione bilety, będą w stanie wydawać resztę, a w przypadku rezygnacji z transakcji, zwracać te same monety. Urządzenia będą także umożliwiały zmianę waluty na EURO, jeżeli będzie taka potrzeba. Kielce to kolejne miasto w Polsce, które zdecydowało się na inwestycje w niezawodne automaty Trapeze Elgeba. Nadmienić należy, że autobusy hybrydowe, których 25 sztuk przyjechało na początku tego roku do stolicy województwa świętokrzyskiego, również są wyposażone w tego typu automaty biletowe.

Równolegle z dostawą sprzętu do autobusów w siedzibie Zarządu zostaną zainstalowane nowe systemy: rozliczeniowy i monitorujący prawidłową pracę podłączonych urządzeń. Całość umowy ma być zrealizowana w terminie nie dłuższym niż do 30 czerwca 2019 roku.

 

Razem od 2010 roku

 

- Jest to jedno z największych w Polsce zamówień na mobilne automaty biletowe w roku 2018. Cieszy nas, że miasto Kielce po raz kolejny obdarzyło nas zaufaniem, albowiem automaty firmy Trapeze Elgeba, zarówno stacjonarne i mobilne działają już w Kielcach od ponad 8 lat. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne i niezawodne automaty biletowe we wszystkich autobusach kieleckiego MPK, oferujące różne formy płatności za bilety przyczynią się do zwiększenia komfortu pasażerów a także większej sprzedaży biletów – mówi Mariusz Kozłowski, pełnomocnik Trapeze Elgeba.

- Jesteśmy zadowoleni. Te automaty, które w tej chwili są zamontowane w całym taborze autobusowym spełniały nasze oczekiwania. Myślę, że te również powinny być dobre - mówił tuż po otwarciu ofert Dyrektor ZTM Marian Sosnowski w wywiadzie dla TVP Kielce.

Reportaż TVP Kielce: Biletomaty na karty. Za rok we wszystkich autobusach. 

 

 

 

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację