Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Transport autonomiczny, na żądanie i bilet kolejowy

Szeroko zakrojone działania marketingowe Trapeze Poland zaowocowało dużym zainteresowaniem oferowanymi rozwiązaniami. Tej jesieni bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w branżowych spotkaniach, a dyskutowane tematy zaciekawiły wielu naszych partnerów. Chcemy wyznaczać trendy, a nie za nimi podążać. Zmieniaj transport publiczny razem z nami.

 

Autonomicznie czy na żądanie?

W dniach 11-12.10.2018 Trapeze Poland, jako partner Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta miało przyjemność opowiedzieć o nowoczesnych formach transportu. Poruszone problemy – dostępności transportu dla osób niepełnosprawnych, wykluczonych transportowo , braków kadrowych w przedsiębiorstwach transportowych, w kontekście rozwiązań – transportu na żądanie oraz autonomicznego transportu, bardzo zaciekawiły uczestników wydarzenia. Liczne kuluarowe rozmowy potwierdziły nasze tezy, a także zapotrzebowanie na nowe sposoby organizacji transportu – oszczędnego, dopasowanego do potrzeb oraz dostępnego dla pasażerów.

Więcej informacji w zakresie tematów poruszonych przez naszego prelegenta można znaleźć poniżej:

Transport na żądanie: Optymalizacja kosztów i poprawa oferty

Szwajcaria: Dwa busy autonomiczne w malenkim Neuhausen

Trapeze wprowadza do ruchu autonomiczne minibusy

 

TransExpo z Jubileuszami

Podczas Targów TransExpo w Kielcach, poza spotkaniami z klientami i partnerami, zaprosiliśmy wszystkich do wspólnego świętowania naszych jubileuszów: 50 lat Trapeze na świecie oraz 15 lat Trapeze w Polsce. Nasz tort, jubileuszowy konkurs i serwowany szampan przyciągnął blisko 100 osób na nasze stoisko – dziękujemy! „Podczas targów mówiliśmy o wielu aspektach organizacji transportu, od systemów ITS, przez system biletowy CI/Bo na telefony komórkowe, aż po monitorowanie autobusów elektrycznych i zarządzanie pojazdami autonomicznymi z transportem na żądanie” – mówi Mikołaj Kwiatkowski z Trapeze Poland.

Na stoisku dostępny był również mobilny automat biletowy ticomat 8010, który w przyszłym roku będzie instalowany we wszystkich pojazdach MPK Kielce.

TransExpo: 50, 15, 5 czyli wszystkie Jubileusze Trapeze

 

Trapeze na dobrych torach…

W dniu 7.11.2018 byliśmy obecni wraz z siostrzaną spółką naszej firmy – SystemTechnik GmbH – na Kongresie Kolejowym, gdzie przedstawiliśmy propozycję rozwiązania dla zintegrowania sprzedaży biletu z automatycznym rozliczeniem przychodów między przewoźnikami. SystemTechnik jest liderem rynku sprzedaży biletów w niemieckich kolejach regionalnych. „Staramy się działać szeroko, by dostarczać kompleksowych rozwiązań” – mówi Mikołaj Kwiatkowski.

Relacja z wydarzenia

 

Transport autonomiczny jako część SmartCity

W dniu 15.11.2018r. wzięliśmy udział w spotkaniu „Smart City – założenia i perspektywy” w Warszawie. Wśród ciekawych debat i prezentacji partnerów wydarzenia, przedstawiliśmy nasze wdrożenie autonomicznego pojazdu w Szwajcarii i rozmawialiśmy o możliwościach wdrożenia autonomicznych pojazdów w Polsce. Podczas prezentacji zapytaliśmy uczestników, kiedy zobaczymy pierwszy autonomiczny pojazd w naszym kraju? Kilkoro uczestników stwierdziło z pewnością, że już w przyszłym roku.

Jeśli nie mieli Państwo okazji do zapoznania się z naszymi wystąpieniami, zainteresowała Was poruszana przez nas tematyka, szukacie rozwiązań dla waszych miast – zapraszamy do kontaktu mikolaj.kwiatkowski@trapezegroup.pl  

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację