Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

O nas

Trapeze specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego, w tym transportów specjalnych oraz na żądanie. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników i na wszystkich szczeblach transportu miejskiego – od organizatora po operatora.

Here for the journey!
 

Nasze produkty i kompleksowe rozwiązania wspierają zarówno publiczne, jak i prywatne firmy transportowe począwszy od pracy w biurach operacyjnych po kierujących autobusami lub pociągami. Pomagamy w planowaniu i zarządzaniu operacyjnym za pośrednictwem systemów sterowania, rozwiązań informacyjnych dla pasażerów, zarządzania taryfami i narzędzi do zarządzania zasobami.

Opracowujemy, dostarczamy i wspieramy rozwiązania i usługi informatyczne, ITS i sprzedaż biletów, które ułatwiają organozatorom i operatorom transportu zarządzanie złożonymi, codziennymi sprawami. Mamy ogromne doświadczenie i dążymy do budowania strategicznego partnerstwa z klientami. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio produktów, wspomożemy Cię w zapewnieniu Twoim pasażerom dotarcia do ich miejsc docelowych szybko, wygodnie i niezawodnie.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację