Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Rozwiązania dla operatorów transportu publicznego

Jeśli pracujesz w branży transportu publicznego, jesteś na odpowiedniej stronie.
Tutaj znajdziesz informacje, które ułatwiają efektywną realizację codziennych zadań.
Poznaj osoby z branży, które podzielą się informacjami, w jaki sposób rozwiązali problemy związane z nieskutecznym zarządzaniem transportem publicznym na całym świecie i znajdź informacje o rozwiązaniach, które mogą ułatwić Ci pracę, a także poprawić wyniki.
Mamy nadzieję, że rozpoczniesz podróż razem z nami!

Osiągnij cele efektywnego transportu publicznego

Nie jest łatwo efektywnie kosztowo oferować pasażerom najwyższej jakości usługi. Ważnymi aspektami, które należy wziąć pod uwagę, są dokładne planowanie dyspozytorskie dla kierowców i pojazdów, a także niezawodny system kontroli operacji. Odpowiednie systemy informatyczne zapewniają dostawcom usług transportowych wartości dodatkowe jakimi są niezawodność, wsparcie w podejmowaniu szybkich decyzji przy pojawiających się incydentach i zakłóceniach, a także kompleksowe raporty i statystyki.

Wiele organizacji z sektora transportu publicznego doświadczyło już, w jaki sposób odpowiednie rozwiązania IT mogą wpłynąć na zwiększenie atrakcyjności usługi i jej rentowność. Przeczytaj więcej o tych doświadczeniach poniżej.

Niezawodne informacje o podróży w Johannesburgu, ZA

"Z dumą informujemy, że w Johannesburgu z powodzeniem zainstalowaliśmy pierwszy na kontynencie afrykańskim system zaawansowanego zarządzania transportem publicznym (APTMS). APTMS oferuje pasażerom Express Bus Service "Rea Vaya" nowy poziom komfortu i niezawodne informacje pasażerskie."

 

Ronald Salis, kierownik projektu, Questek Transit Technologies

Czytaj więcej

Bremer Straßenbahn korzysta z prostego systemu alokacji personelu

Bremer Straßenbahn AG (BSAG) to przedsiębiorstwo transportu miejskiego działające w mieście Brema, na północy Niemiec. Z ponad 2150 pracowników, około 1500 posiada zawodowe licencje na przewozy pasażerskie. Kiedy podjęto decyzję o zastąpieniu starego, opracowanego przez siebie systemu planowania kadrowego nowym rozwiązaniem oprogramowania, na liście życzeń BSAG pojawiły się następujące wymagania: efektywne wykorzystanie pracowników, możliwość planowania urlopów oraz rozliczenia księgowe i płace.

"System Trapeze dał nam jasny wgląd w alokację personelu. Możemy teraz prowadzić działalność transportową znacznie wydajniej i działać przy niższych kosztach ogólnych ".

Klaus Prill, administrator oprogramowania, Bremer Straßenbahn AG, Niemcy

Czytaj więcej

Stadtwerke Ulm Verkehr z łatwością dostarcza informacje pasażerskie w czasie rzeczywistym

"Dzięki naszemu nowemu systemowi kontroli możemy dostarczać pasażerom informacje w czasie rzeczywistym, za każdym razem gdy występują odchylenia od normalnego rozkładu jazdy. Skuteczne działania ze strony dyspozytorów również przyczyniają się do znacznej poprawy punktualności. Inne pozytywne punkty to automatyczna ochrona przesiadek i przejrzysty układ dla dyspozytorów."

Bernd Strohm, dyrektor ds. Kontroli operacyjnej, SWU Verkehr GmbH

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację