Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Operator Transportu Publicznego

Trapeze oferuje operatorom transportu kompleksowe, złożone z modułów rozwiązania informatyczne służące do zarządzania transportem publicznym i na żądanie. Systemy Trapeze można skalować, dopasowując je do dowolnego zapotrzebowania przedsiębiorstwa transportowego zarówno na obszarach miejskich, jak i wiejskich. Systemy obejmują cały przepływ pracy dla operatorów transportu publicznego, w tym: załogę i zarządzanie flotą, kontrolę operacji, systemy pokładowe, rozwiązania w zakresie monitorowania w czasie rzeczywistym i sprzedaży biletów.

Optymalizacja operacji transportowych

Trapeze dostarcza rozwiązania informatyczne służące do obsługi zoptymalizowanego i zintegrowanego przewozu pasażerskiego dla tras stałych i okazjonalnych. Dzięki naszym kompleksowym, przyjaznym użytkownikowi rozwiązaniom skutecznie ułatwiamy codzienność operacyjną. Od planowania do zadań związanych z bieżącą obsługą połączeń, poprzez sterowanie kierowcami i pojazdami, aż po serwisowanie, informacje o biletach i pasażerach. Z powodzeniem automatyzujemy i upraszczamy często wykonywane zadania operacyjne.

Planiści i dyspozytorzy potrzebują stałego przeglądu swojego zespołu i sieci. Nasze rozwiązania zapewniają przejrzystość codziennych zadań związanych z dysponowaniem, a także lepszą orientację i niższe koszty eksploatacji dzięki efektywnemu wykorzystaniu zasobów.

Nasze automatyczne systemy lokalizowania i sterowania pojazdem (AVLC) łączą wiedzę z zakresu zarządzania flotą pojazdów, niezależnie od tego, czy posiadasz 50 lub 10 000 pojazdów. Systemy centrali obejmują dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, dane i komunikację głosową oraz ukierunkowane zarządzanie incydentami.

 

System Trapeze dla operatorów transportu publicznego

 

 

Aby pobrać broszury i inne informacje, odwiedź naszą stronę pobierz.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację