Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Rozwiązania dla organizatorów transportu publicznego

Jeśli pracujesz w branży transportu miejskiego i szynowego, jesteś na odpowiedniej stronie. Tutaj znajdziesz informacje, które ułatwiają efektywną realizację codziennych zadań. Poznaj osoby z branży, które podzielą się informacjami, w jaki sposób rozwiązać problemy związane z nieskutecznym zarządzaniem transportem publicznym na całym świecie i znajdź informacje o rozwiązaniach, które mogą ułatwić Ci pracę, a także poprawić wyniki.
Mamy nadzieję, że rozpoczniesz podróż razem z nami!

Efektywniejszy transport publiczny

Zapewnienie elastycznego i niedrogiego transportu jest niezbędne dla gospodarki i rozwoju regionu. Systemy informatyczne mogą pomóc w osiągnięciu celów organizatora w zakresie wydajnego transportu publicznego. Od wstępnego planowania sieci, przez organizowanie przetargu na wykonanie transportu lub zarządzanie usługami transportowymi - przy jednoczesnym zapewnieniu przejrzystości taryfy, biletów i informacji pasażerskiej - rozwiązania informatyczne mogą obsługiwać dowolnej wielkości organizacje.

Wiele organizacji z sektora transportu publicznego doświadczyło już, w jaki sposób odpowiednie rozwiązania IT mogą wpłynąć na zwiększenie atrakcyjności usługi i jej rentowność. Przeczytaj więcej o tych doświadczeniach poniżej.

OWL Verkehr obniża koszty, poprawia satysfakcję [ENG]

W wielu regionach rezerwacja, planowanie, linie i rozliczanie usług transportowych są obsługiwane przez kilku przewoźników. Ten zdecentralizowany sposób obsługi zadań może być nieskuteczny i kosztowny. Poznaj OWL Verkehr (Niemcy) - które obniżyło koszty i zwiększyło zadowolenie klientów, optymalizując obieg dokumentów oraz zapewniając niezawodne usługi transportowe dzięki rozwiązaniom IT.

Czytaj więcej

ITCS ułatwia planowanie rozkładów i dyżurów [ENG]

"System AVLC / ITCS firmy Trapeze pozwala nam centralnie koordynować cztery miasta i cztery obszary wiejskie w trzech okręgach. Używamy znormalizowanego nowoczesnego sprzętu pokładowego, w tym najnowszych komputerów pokładowych. Nasi pasażerowie szczególnie cenią wyświetlacze SmartInfo na przystankach."

Rhein-Neckar-Verkehr GmbH

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację