Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

IT dla transportu publicznego

Trapeze oferuje różnorodne rozwiązania informatyczne dla organizatorów i wykonawców transportu niezależnie od ich liczby. Obejmują one wszystkie obszary od tworzenia, planowania i zarządzania transportem publicznym po procesy transportowe: planowania sieci, dynamiczna informacja pasażerska, przeprowadzanie przetargów lub zarządzanie istniejącymi usługami transportowymi, a także pobieraniem opłat - systemy biletowe. Nasze rozwiązania pomagają zapewnić i rozwijać oferty przewozowe w miastach i aglomerachach, a także w regionach i na terenach wiejskich, niezależnie od ilości wykonawców usług.

Odpowiedź na potrzeby mobilności pasażerów

Mobilność jest podstawową potrzebą w dzisiejszych czasach. W miastach i na obszarach wiejskich zapotrzebowanie na usługi transportowe rośnie i stawia wiele wyzwań dla organizatorów transportu publicznego i prywatnego. W ostatnich latach pojawiły się nowe zintegrowane, elastyczne rozwiązania, które pomagają spełniaić wymagania pasażerów i obniżają koszty.

Niezależnie od tego, która z usług jest świadczona, organizacje zaangażowane w dostarczanie usługi transportowej muszą brać pod uwagę wszelkie aspekty, by zapewnić rentowność oraz spełnić wymagania organizatora i pasażerów: od analizy sieci, planowania trasy, planowania sieci i rozkładu jazdy, zarządzania operacjami, zarządzania ruchem, po informację o biletach i dynamiczną informację pasażerskiej.

Trapeze oferuje rozwiązania, które pomagają organizatorom, operatorom i wykonawcom transportu w zarządzaniu transportem publicznym regularnym i na żądanie, w tym transportem elastycznym i szkolnym.

 

System Trapeze dla organizatorów transportu publicznego 

 

 

Aby pobrać broszury i inne informacje, odwiedź naszą stronę pobierz

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację