Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Zintegrowany system kontroli operacji

System kontroli operacji Trapeze LIO wspiera organizatorów i operatorów transportu publicznego poprzez dostarczanie wiedzy technologicznej, ekologicznej i biznesowej. Oferuje dyspozytorom stały przegląd wszystkich operacji. Z jednej strony pozwala to na szybkie wykrycie incydentów i doprowadzenie do normalnego działania sieci, a z drugiej strony optymalizację wykorzystania pracowników i pojazdów. W skrócie: Wydajność procesów firmy jest większa, a wymagania dotyczące zasobów są minimalizowane.

Korzyści

Korzyści dla organizatora transportu:

  • Informacje pasażerskie niezależnie od ilości operatorów transportu
  • Informacje pasażerskie w pojazdach, wyświetlanie możliwych przesiadek
  • Nowoczesne rozwiązania IT dla usług i taryf
  • Centrum Zarządzania Danymi
  • LIO - Business Intelligence: dokładne analizy danych i szablony raportów

Korzyści dla pasażerów

  • Wzrost punktualności
  • Skrócenie czasów podróży
  • Optymalizacja przesiadek
  • Kompleksowe informacje w czasie rzeczywistym

Przykładowe wdrożenie

Miasto i kanton Zurychu zintegrował działanie organizatorów i operatorów transportu publicznego i zarządza najbardziej zaawansowanym na świecie zintegrowanym systemem transportu publicznego. Kompleksowy system został zaprojektowany, dostarczony i oddany do eksploatacji w latach 2004-2009. Wyświetlacze wielofunkcyjne w autobusach i tramwajach przekazują między innymi informacje na temat szwajcarskich Kolei Państwowych SBB. Dzięki kompleksowym i aktualnym informacjom pasażerowie mają krótszy czas podróży i mogą elastycznie reagować w przypadku opóźnień lub incydentów.

Czytaj więcej

Informacje produktowe

Przedsiębiorstwa transportu publicznego zawsze pod pełną kontrolą

System kontroli operacyjnej Trapeze LIO wspiera organizatorów i operatorów transportu miejskiego, zapewniając wiedzę technologiczną, ekologiczną i biznesową. Oferuje dyspozytorom stały przegląd wszystkich operacji. Z jednej strony pozwala to na szybkie wykrycie incydentów i doprowadzenie do normalnego działania sieci, a z drugiej strony optymalizację wykorzystania pracowników i pojazdów. W skrócie: Wydajność procesów firmy jest większa, a wymagania dotyczące zasobów są minimalizowane.

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację