Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Informacja pasażerska

Pasażerowie oczekują punktualności i niezawodności od nowoczesnego transportu publicznego. Chcą informacji w czasie rzeczywistym o godzinach odjazdów, czasach przejazdów i zapewnionych przesiadkach. Zintegrowany system informacji pasażerskiej Trapeze dostarcza te informacje w czasie rzeczywistym, zawsze i wszędzie, wizualnie i głosowo.

Informacja w czasie rzeczywistym w komputerze i telefonie

Dynamiczna informacja pasażerska przez SMS/PC

Korzystając z różnych kanałów i mediów, pasażerowie mogą otrzymywać w czasie rzeczywistym aktualne informacje. Pasażerowie mogą znaleźć wszystkie potrzebne informacje w Internecie, w domu, w biurze, na smartfonie, w drodze, jak również na znakach informacyjnych na przystanku i wielofunkcyjnych wyświetlaczach w pojazdach.

Przeczytaj więcej o dynamicznej informacji pasażerskiej w komputerze
Przeczytaj więcej o przykładowym wdrożeniu w Gminie Bielawa


Tablice na przystankach i ulicach

Nowoczesne wyświetlacze informacji pasażerskiej na przystankach

W dzisiejszych nowoczesnych systemach informacji pasażerskiej komunikaty na przystankach w czasie rzeczywistym są koniecznością. Pasażerowie chcą być na bieżąco ze zbliżającymi się odjazdami, czasami przejazdów oraz zapewnionymi przesiadkami. Rodzina produktów SmartInfo firmy Trapeze oferuje nowoczesne, eleganckie wyświetlacze LED z najnowocześniejszą zawartością, wyglądem i cechami technicznymi.

Czytaj więcej


Wielofunkcyjny wyświetlacz (MFD) w pojazdach

Informacja pasażerska w pojazdach - kolorowa, animowana, w każdej chwili

Korzystający z informacji pasażerskiej w autobusach i pociągach oczekują najświeższych i wyczerpujących informacji na temat tras, odjazdów i zapewnionych przesiadek. Wielofunkcyjne wyświetlacze Trapeze (MFD) oferują atrakcyjny wygląd i wyraźnie wyświetlają te informacje pasażerom w każdym pojeździe. Co więcej, urządzenia wielofunkcyjne są już przygotowane pod kątem wymagań multimedialnych związanych z usługami informacyjno-rozrywkowymi, takimi jak wiadomości lub reklama.

Czytaj więcej


Wyświetlacz bazujący na technologii stron internetowych

Dynamiczna Informacja Pasażerska przez aplikację Web Display Feed

Wyświetlacz w oparciu o aplikację WDF jest źródłem danych dla dynamicznych informacji pasażerskich opartych na przeglądarce. Jest to miejsce, w którym informacje o pasażerach mogą być łączone z innymi informacjami i danymi. Integracja z oprogramowaniem centrum sterowania zapewnia, że oprócz przewidywań wyświetlane są również ogólne teksty specjalne oraz specjalne teksty dotyczące tras i podróży.

Czytaj więcej


Informacja dla podróżujących

Informacja pasażerska przedstawiana jest w różnych formach, wliczając planowanie podróży; zaplanowane i rzeczywiste czasy przejazdów; incydenty i alerty, a coraz częściej oznacza to także media społecznościowe. Niezależnie od tego, czy chcesz porównać planowane rozkłady i realne czasy przejazdów; dodać planer podróży do swojej witryny lub aplikacji mobilnej; czy chcieć lepiej komunikować się z pasażerami w czasie zakłóceń ruchu, Trapeze ma wyjątkową możliwości do pomocy.

Podsumowanie

  • Dynamiczna informacja pasażerskarom w czasie rzeczywistym z wielu źródeł, przedstawione na www (lub zoptymalizowanej stronie mobilnej) oraz smartfonie.
  • Poprawne informacje pasażerskie umożliwiają poprawę relacji z pasażerami; kontroluj jakość informacji i bądź pewny, że wiadomość, którą otrzymują pasażerowie podczas wyszukiwania informacji o podróży jest poprawna.
  • Pasażerowie lepiej poznają usługi, zmieniają się ich wymagania informacyjne. Dobre systemy rozpoznają to, dostarczając informacji, których pasażerowie faktycznie potrzebują szybko i łatwo.
  • Doświadczeni podróżujący i dojeżdżający zazwyczaj znają swoje opcje podróży; potrzebują jedynie informacji w razie problemów na trasie. Nasz moduł Incydenty przedstawia informacje o zakłóceniach i może aktywnie dostarczać powiadomienia do urządzeń mobilnych.
  • Najczęściej zadawane przez pasażerów pytanie brzmi "w jaki sposób tam dotrzeć?" (Zazwyczaj do domu). Dzięki lokalizacji telefonu komórkowego w połączeniu z historią podróży aplikacja może stać się prawdziwym towarzyszem podróży.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację