Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Planowanie transportu szkolnego i na żądanie

Sprawdź jak możesz efektywniej zarządzać transportem szkolnym i na żadanie, dzięki rozwiązaniom Trapeze.

Certyfikacja

W przypadku indywidualnego transportu osób starszych, niepełnosprawnych, pacjentów medycznych lub studentów o szczególnych potrzebach transportowych wymagany jest proces certyfikacji w celu ustalenia zarówno kwalifikowalności do przewozu, jak i konkretnych wymagań transportowych, jakie mogą wystąpić. Rozwiązania internetowe firmy Trapeze usprawniają proces certyfikacji, począwszy od wstępnego wniosku, aż do ostatecznego zatwierdzenia lub odmowy w łatwy i skuteczny sposób. System optymalizuje dokumentację i proces komunikacji.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • System transportu na żądanie - Trapeze Demand Response System [ENG]

Rezerwacja przejazdów

W ten sam sposób, w jaki odbywa się praca - przez Internet, możliwe jest dokonywanie rezerwacji podróży, zmian i anulacji. Rozwiązania internetowe i mobilne zapewniają pasażerom, opiekunom, rodzicom, pracownikom i personelowi szpitala lub instytucji łatwy sposób rezerwacji, zmiany i odwołania podróży.
Aby zapewnić pracownikom w instytucjach przejrzysty przegląd czasów przyjazdów i odjazdów, nasz system oferuje przegląd pasażerów przyjeżdżających i odjeżdżających w czasie rzeczywistym, wszystkie wyświetlane w łatwym do odczytania formacie.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • System Trapeze TravelMate [ENG]

Planowanie podróży

Rozwiązania do planowania podróży korzystają z wydajnych, łatwych w użyciu narzędzi opartych na mapach GIS, które integrują się z systemami planowania i danymi innych stron. Dane klienta, w tym preferencje, ograniczenia i informacje o finansowaniu, są łatwo dostępne w momencie rezerwacji, co pomaga planistom i organizatorom transportu w tworzeniu wydajnych tras i oferowaniu pasażerom lepszych usług.

Podczas planowania i tworzenia wstępnych harmonogramów transportu elastycznego, pasażerowie "z ulicy" i niezarejestrowani mogą być również zarządzani w systemie.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • System transportu na żądanie - Trapeze Demand Response System [ENG]
  • Transport szkolny w OpplandsTrafikk, Norway [ENG]
  • Automatyczny transfer danych - Troms fylkestrafikk, Norwegia [ENG]
  • Obsługa rezerwacje w czasie rzeczywistym - Strætó, Islandia[ENG]

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację