Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Systemy i urządzenia biletowe

Trapeze oferuje ogromny know-how w zakresie sprzętu i oprogramowania dla całego obszaru zarządzania taryfami. Opracowujemy, przygotowujemy i sprzedajemy innowacyjne rozwiązania do zakupu biletów w domu, na trasie, w pojazdach lub na przystankach. Nasze produkty są dostosowane do potrzeb klienta.

Stacjonarny automat biletowy

Nowoczesne stacjonarne automaty biletowe i terminale informacyjne

Innowacyjny stacjonarny automat z unikalnym designem spełnia wszystkie aktualne wymagania firm działających w obszarze publicznego transportu pasażerskiego w całej Europie. Wymienny front z hartowanego szkła i zintegrowane Linie Ledowe to cechy wyróżniające to urządzenie.

Czytaj więcej


Mobilny automat biletowy

Kompaktowy mobilny automat biletowy odzwierciedla obecne i najnowsze trendy oraz wymagania firm działających w obszarze publicznego miejskiego transportu pasażerskiego w Europie.

Czytaj więcej


Kasownik biletowy

Niezawodny kasownik biletów do pojazdów

Kasownik biletów jest zaprojektowany i licencjonowany do użytku w pojazdach szynowych i drogowych w sektorze transportu publicznego. Jest niezwykle wytrzymały i ma długą żywotność. Ze względu na zastosowaną technologię, wymaga bardzo niskich nakładów utrzymaniowych. Jest odpornych na zużycie i łatwy do utrzymania w czystości. Kasowniki firmy Trapeze oferują wysoki poziom funkcjonalności połączony z eleganckim wyglądem.

Czytaj więcej


Drukarka biletowa i kasa

Innowacyjna drukarka biletowa w komputerze pokładowym

Innowacyjny komputer pokładowy z drukarką biletów wyróżnia się nowoczesną stylistyką, która ma przypominać smartfon. Dwa czytelne terminale dla kierowcy i pasażera są wyposażone w łatwy do czyszczenia szklany front. Solidny mechanizm obrotowy pozwala na odpowiednie ustawienie wyświetlaczy umożliwiając montaż w dowolnym typie pojazdu. Zapewnia to zoptymalizowaną ergonomię dla kierowców i pasażerów. Właściwości te sprawiają, że ticontrol.500 jest również idealnym wyborem do wykorzystania stacjonarnego np. w kasach.

Czytaj więcej


System rozliczeniowy i wsparcia urządzeń

System automatycznej kontroli poboru opłat firmy Trapeze przeznaczony do wszystkich urządzeń biletowych od automatów stacjonarnych i mobilnych, po bileterki oraz typów operacji - gotówkowych, mobilnych i płatności kartami. Nasz system jest sprawdzonym w terenie systemem, który jest używany w innych obszarach na całym świecie.


System kontroli dostępu

Mobilne / stacjonarne urządzenie rejestracji podróży

Innowacyjne urządzenie do weryfikacji przejazdu w oparciu o karty Master / Slave wyróżnia się nowoczesną stylistyką, która imituje wygląd smartfona. Wieloczęściowy terminal dla pasażerów ma przejrzysty i łatwy do czyszczenia front szklany.

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację