Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Systemy pokładowe w pojazdach

Nasze systemy pokładowe dla autobusów i tramwajów wspierają kierowców w ich pracy i pozwalają firmom transportu publicznego na skuteczne zarządzanie pojazdami w określonym czasie. Ponad 35 000 komputerów pokładowych Trapez jest obecnie w użyciu na całym świecie, co potwierdza ich łatwość instalacji, wysoką wydajność, niezawodność, długą żywotność i łatwą konserwację.

Korzyści:

Nasze systemy pokładowe zapewniają:

  • Niezawodną komunikację z pojazdami
  • Łatwą obsługę i kompleksową informację w pojeździe
  • Komunikacja za naciśnięciem jednego przycisku
  • Bardzo łatwą instalację i najwyższą jakość
  • Mogą występować w wersji z bileterką
  • Kontrolę wejść
  • Wielofunkcyjny wyświetlacz (MFD)
Napisz

Przykłądowe wdrożenie

W 2004 r. Stuttgarter Straßenbahnen AG (SSB) powierzyła Trapeze odnowienie swojego wcześniejszego systemu kontroli operacji LIO-Classic. W celu przejścia na nowy system LIO wybrano metodę tzw. miękkiej migracji. Dzięki temu operacje centrum sterowania i wszystkie funkcje ITCS pozostawały dostępne praktycznie bez przerwy. W trakcie migracji złożono dwa dodatkowe zamówienia, jeden na wyposażenie pojazdów w wyświetlacze wielofunkcyjne w 2008 r., Drugi na wdrożenie interfejsu z nowym systemem zarządzania magazynem w następnym roku.

Planowane zastosowanie LIO wymagało wymiany sprzętu, w tym elementów komunikacji radiowej. Dawne komputery pokładowe typów IBIS1 i IBIS2 zostały zastąpione nowym modelem IBISplus z obsługą lokalizacji GPS. Analogowy system radiowy został rozszerzony o GSM / GPRS, a zajezdnie zostały wyposażone w bezprzewodową sieć LAN.

Czytaj więcej

Informacje produktowe

Systemy pokładowe - łączność wewnątrz pojazdów

Nowoczesny inteligentny terminal dotykowy ITT to urządzenie zgodne z nowoczesnymi trendami. Składa się z komputera pokładowego i terminala operatora z ekranem dotykowym. Komputery pokładowe IBISplus i inteligentne routery danych IDR służą, w połączeniu z terminalem operatorskim, jako niezawodna platforma komunikacyjna wewnątrz pojazdów. Opierają się na wydajnym procesorze i integrują szeroką gamę urządzeń peryferyjnych za pośrednictwem wielu interfejsów.

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację