Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Zarządzanie operacyjne transportem szkolnym i na żądanie

Trapeze upraszcza operacje dzięki kompleksowym rozwiązaniom, które są łatwe w użyciu. Od logowania, poprzez codzienne zarządzanie transportem, przetwarzanie grafiku, zarządzanie załogą, pojazdami i flotą, po automatyzację i upraszczanie często wykonywanych zadań operacyjnych, nie tracąc przy tym kontroli nad zespołem. Rozwiązania Trapeze pomagają obniżyć koszty dzięki lepszemu zarządzaniu zasobami i ich alokacji.

Zarządzanie flotą i załogą

Trapeze oferuje zaawansowane oprogramowanie do zarządzania flotą i personelem, które upraszcza i przyspiesza generowanie planów dyżurów i linii, codzienne zarządzanie personelem i pojazdami, a także administrację. W codziennym zarządzaniu personelem i flotą absolutnie niezbędna jest przejrzysta forma i odpowiednie wsparcie oprogramowania. Nieprawidłowe przypisania mogą powodować niepotrzebnie wysokie koszty dla organizacji.

System Trapeze pozwala w prosty sposób na wprowadzanie planowanych i nieplanowanych zmian. Personel zastępczy oraz pojazd mogą się kontaktować i przypisywać automatycznie lub ręcznie. System aktualizuje konta automatycznie, a dla dodatkowo zapewnia przestrzeganie wszystkich umów o pracę i zasad obowiązujących w przedsiębiorstwie.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • System zarządzania operacyjnego - Trapeze Operations Management System [ENG]
  • Optymalizacja z Trapeze Optimisation [ENG]
  • Efektywne zarządzanie operacyjne w Bremmer Strassenbahn - Niemcy [ENG]
  • Znaczne zwiększona wydajność operacyjna - Rheintal Busverkehr, Niemcy [ENG] 

Monitoring i komunikacja w czasie rzeczywistym

Zdolność do skutecznego reagowania na zmiany, a także szybkie i łatwe przekazywanie takich zmian do pojazdów jest niezbędna, aby zapewnić pasażerom wysokiej jakości usługę przy zachowaniu rentowności. Systemy pokładowe i mobilne Trapeze pomagają usprawnić operacje, zapewniają przejazdy zgodnie z preferencjami, a także maksymalizują efektywność i bezpieczeństwo. System Trapeze może monitorować urządzenia mobilne - montowane na stałe lub podręczne - i dostarczać w czasie rzeczywistym informacje: komunikaty kierowców, zdarzenia, podawać pozycję pojazdu, nawigować.

Nasze doświadczenie obejmuje dostarczanie rozwiązań mobilnych dla operatorów od kilku do tysięcy pojazdów w transporcie na żadanie i na elastycznych trasach.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • System transportu na żądanie - Trapeze Demand Response [ENG]
  • Aplikacja Trapeze DriverMate [ENG]
  • Komunikacja z pracownikami - Trapeze Employee Communication [ENG]

Dyspozytor

Nasze zaawansowane rozwiązania w zakresie dyspozytorskim umożliwiają agencjom i operatorom ścisłe monitorowanie usług, wprowadzanie zmian  i przekazywanie informacji kierowcom w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • System transportu na żądanie - Trapeze Demand Response [ENG]
  • Aplikacja Trapeze DriverMate [ENG]

Analiza biznesowa

Narzędzie analizy biznesowej Trapeze to rozwiązanie do raportowania, monitorowania i analizy zaprojektowane w celu umożliwienia dokładniejszego badania efektywności biznesowej poprzez przekazywanie przydatnych informacji do kluczowych osób. Moduł jest zdolny do integracji z systemem Trapeze i nie tylko, analiza biznesowa ma na celu umożliwienie każdemu użytkownikowi łatwego dostępu, interakcji i wykorzystywania informacji operacyjnych oraz finansowych w celu podejmowania skutecznych decyzji biznesowych i zmian.

Oprogramowanie do analizy biznesowej Trapeze integruje kluczowe informacje o wydajności z całego przedsiębiorstwa. Dane te umożliwiają bezpośredni dostęp do raportów dotyczących zarządzania i efektywności, a także graficznych "pulpitów". Umożliwia to użytkownikom łatwe przeglądanie ważnych danych w przyjaznym dla użytkownika formacie.

Dowiedz się więcej, pobierz:

  • Aplikacja Trapeze Business Info [ENG]

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację