Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Transport kolejowy

Jeśli pracujesz w transporcie kolejowym, jesteś na odpowiedniej stronie. Tutaj znajdziesz informacje, które ułatwiają efektywną realizację codziennych zadań. Poznaj osoby z branży, które podzielą się informacjami, w jaki sposób rozwiązali problemy związane z nieskutecznym zarządzaniem transportem kolejowym na całym świecie i znajdź informacje o rozwiązaniach, które mogą ułatwić Ci pracę, a także poprawić wyniki. Mamy nadzieję, że rozpoczniesz podróż razem z nami!

Osiągaj cele efektywnego transportu kolejowego

Sektor kolejowy przechodzi obecnie ogromną transformację. Struktury biznesowe, odpowiedzialność i sposób organizacji szybko się zmieniają. Zmiany te wymagają zdolności dostosowawczych, nie tylko dla organizacji; ale także dla systemów informatycznych, które pomagają w codziennym planowaniu kolei i zarządzaniu operacyjnym. Wybrany system informatyczny do planowania i zarządzania operacjami musi być w stanie pomóc szybko i dokładnie reagować na zmiany, nie tylko na poziomie organizacyjnym; ale także codziennych wyzwań i zakłóceń.

Wiele organizacji z sektora doświadczyło już, w jaki sposób odpowiednie rozwiązania IT mogą wpłynąć na zwiększenie atrakcyjności usługi i jej rentowność. Przeczytaj więcej o tych doświadczeniach poniżej.

Westbahn obsługuje kilka zadań w jednym systemie

Aby rozpocząć międzymiastowe przewozy pasażerskie w 2011 r., WESTbahn potrzebował rozwiązania informatycznego zdolnego do obsługi rozkładu jazdy, planowania tabowu i dyżurów, a także alokacji pojazdów i pracowników. Ponadto musiał funkcjonować jako centralny system informatyczny dla wszystkich zainstalowanych rozwiązań informatycznych w firmie.

"Bardzo przejrzyste procesy w systemie strukturalnym umożliwiają nam wydajną pracę. System jest również bardzo stabilny i łatwy w utrzymaniu".

Mag. Christian Pettauer, CIO, WESTbahn Management GmbH

Czytaj więcej

Zoptymalizowane dyżury pozwalają na oszczędności w Keolis w Norwegii

Kiedy Keolis Norge opracował zupełnie nowe plany dyżurów w krótkim czasie z uwagi na nieprzewidziane zmiany w rozkładach jazdy, nie mógł w prosty sposób dokonać zmian, korzystając z częściowo ręcznej metody planowania, którą stosowali do tej pory. Dziś mogą opracowywać plany pracy samodzielnie, znacznie szybciej i lepiej niż wcześniej.

"Dzięki modułowi optymalizacji możemy przetestować kilka różnych scenariuszy w krótkim czasie i stworzyć kilka sugestii dotyczących planów dyżurów."

Nina Borgen, Koordynator płac, Keolis Norge AS

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację