Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Transport na żądanie i szkolny

Jeśli pracujesz w usługach transportu na żądanie, w tym transporcie szkolnym, jesteś na odpowiedniej stronie. Tutaj znajdziesz informacje, które ułatwiają efektywną realizację codziennych zadań. Poznaj osoby z branży, które podzielą się informacjami, w jaki sposób rozwiązali problemy związane nieskutecznym zarządzaniem transportem na żądanie na całym świecie i znajdź informacje o rozwiązaniach, które mogą ułatwić Ci pracę, a także poprawić wyniki.
Mamy nadzieję, że rozpoczniesz podróż razem z nami!

Najwyższy poziom transportu na żądanie

Spełnienie wymagań transportowych podróżnych o specjalnych potrzebach transportowych, przy jednoczesnym wyważeniu kosztów, stanowi poważne wyzwanie dla osób planujących i świadczących usługi transportowe zarówno dla osób młodych, jak i dla osób starszych, które nie są w stanie korzystać lub mają trudności z korzystaniem z transportu publicznego.

Rozwiązania informatyczne mogą pomóc w zarządzaniu transportem na żądanie i elastycznym planowaniem transportu, zwiększeniu wydajności operacyjnej i poprawie obsługi pasażerów.

Wiele organizacji z sektora transportu publicznego doświadczyło już, w jaki sposób odpowiednie rozwiązania IT mogą wpłynąć na zwiększenie atrakcyjności usługi i jej rentowność. Przeczytaj więcej o tych doświadczeniach poniżej.

Strætó radzi sobie z krótkimi wyprawami lepiej niż kiedykolwiek

W islandzkiej stolicy Reykjaviku i okolicznych gminach władze transportowe Strætó są odpowiedzialne za transport publiczny i transport specjalny. Oczywiście wymagany jest szybki i skuteczny sposób reagowania na zmiany w rezerwacjach transportu. Gdy gminy domagały się lepszego sposobu radzenia sobie z krótkoterminowymi rezerwacjami, Strætó zdał sobie sprawę, że potrzebuje nowego systemu planowania.

Poznaj dyrektora operacyjnego Smarí Olafssona, który opowiada, co zrobił Strætó.

Czytaj więcej

Västtrafik usprawnia rezerwacje podróży

Czy możliwe jest zapewnienie lepszej obsługi mieszkańcom ze specjalnymi potrzebami transportowymi, przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy i niwelowaniu wpływu na środowisko? Udało się to w Västtrafik. Inwestycja w integrację istniejących systemów rezerwacji i planowania podróży spowodowała, że w Västtrafik można teraz rezerwować najszybszą, najtańszą i najbardziej przyjazną dla środowiska podróż dzięki jednemu strumieniowi rezerwacji i płatności, mimo że przejazd może być wykonywany przez kilka środków: taksówki, autobusy, pociągi i specjalne pojazdy do transportu pacjentów.

Czytaj więcej

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację