Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Rozwiązania dla transportu szkolnego i na żądanie

Trapeze oferuje rozwiązania umożliwiające zarządzanie wszystkimi aspektami transportu na żądanie i transportu szkolnego. Nasze rozwiązania poprawiają planowanie oraz dysponowanie zadań, obejmują moduły kwalifikacji, zarządzania komunikacją z klientami, lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym i mobilną transmisję danych, a także interfejsy internetowe i IVR z automatycznym dostępem dla klientów.

Systemy Trapeze zapewniają skuteczne rozwiązania w zakresie zarządzania transportem na żądanie oraz transportem szkolnym. Mogą być wykorzystane prowadzenia wszystkich aspektów niezbędnych do zapewnienia wysokiej jakości indywidualnego transportu osobom, które wymagają specjalnej formy transportu, a tym samym nie mogą korzystać z transportu publicznego lub mieć trudności z ich użyciem.

Oczywiście niektórzy obywatele mogą podróżować środkami transportu publicznego; ale mają trudności z dostaniem się do przystanku autobusowego lub dworca kolejowego. Dla tych pasażerów podróż multimodalna, która łączy transport indywidualny i publiczny, może stanowić ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Ponadto, zapewnia on tym pasażerom takie same możliwości przejazdu jak pełnosprawnym pasażerom.

Trapeze zapewnia systemy do zarządzania transportem regularnym i elastycznym. W tej sekcji można przeczytać o naszych rozwiązaniach dotyczących indywidualnego transportu dla niepełnosprawnych pasażerów. System daje możliwość elastycznych rozwiązań dla tras, które są idealne dla organizacji transportowych, chcących integrować stałe trasy i usługi reagowania na zapotrzebowanie, lub gdzie obciążenia pasażerów różnią się znacznie wzdłuż określonej trasy. Kliknij tutaj, jeśli chcesz uzyskać informacje na temat naszych rozwiązań dotyczących transportu regularnegoi na żądanie

 

System Trapeze dla Transportu na żądanie / Transportu szkolnego

 

DEDYKOWANA STRONA INTERNETOWA TELEFONICZNA REZERWACJA WYJAZDU ZARZĄZANIE PODRÓŻAMI W CZASIE RZECZYWISTYM ZARDZĄDZANIE OPERACYJNE UMOWY PRZETARGOWE PORTAL ADMINISTRACYJNY ANALIZY
Certyfikacja Rezerwacja przejazdów Planowanie podróży Zarządzanie operacyjne Przetargi Administracja Analizy
Portal użytkownika Kiosk Dysponowanie Mobilny i zdalny dostęp Kontrakty Raporty Przygotowanie przetargów
Nadzór Centrum telefoniczne Wymiana danych Informacja pasażerska   Analiza operacyjna  

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację