Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Zapewnienie efektywnego planowania dzięki narzędziom symulacji i modelowania

Planowanie skomplikowanych elementów infrastruktury jest prawie niemożliwe bez dedykowanego narzędzia do zapewnienia, że każdy szczegół jest brany pod uwagę.

Wyzwanie: Diabeł tkwi w szczegółach

"Diabeł tkwi w szczegółach" jest często używanym wyrażeniem. Określając lub planując nowy skomplikowany element infrastruktury transportowej, wyzwaniem jest zapewnienie, by każdy szczegół został dokładnie zauważony, przeanalizowany i uwzględniony. Każde kolejne, dokładniejsze analizy wpływają na lepszą jakość planowania, a co za tym idzie jest większa szansa na przygotowanie solidnych, zoptymalizowanych planów i wydajnych operacji.

Rozwiązanie: Narzędzie do szczegółowego modelowania

Rozwiązaniem tego skomplikowanego wyzwania jest narzędzie do bardzo szczegółowego modelowania sieci i infrastruktury. Konieczne jest modelowanie wszystkiego, wykorzystując jak najwięcej szczegółów, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Każdy tor, sygnał, przełącznik, światło itd. musi być dokładnie odwzorowany, wraz ze szczegółowymi danymi pojazdów. Jeśli posiadane informacje są dokładne i dotyczącą wszystkich tych niezliczonych aspektów, pozwolą obliczyć szczegółowy i użyteczny model konkretnej infrastruktury, co znacznie poprawi proces planowania.

Korzyści: Dynamiczne rozwiązanie

Szczegółowy system modelowania nie tylko rozwiązuje wyzwanie skutecznego planowania; prezentuje rownież istotne informacje o sieci transportowej i jej przepustowości. Pozwala zainicjować bardziej elastyczne i skuteczne  zarządzanie przepustowością sieci. Podczas codziennej pracy potrzebne są konkretne informacje, aby wykorzystać infrastrukturę oraz możliwości w sposób minimalizujący opóźnienia i blokowanie kursu. Bez szczegółowego podejścia, same informacje, które zawierają różne poziomy  dokładności, mogą powodować brak przewidywalności procesu. Dokładne informacje to moc!

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację