Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Efektywne planowanie sieci i rozkładów

Efektywne planowanie zapewnienia optymalizację sieci i rozkładów jazdy, jest absolutnie kluczowym aspektem funkcjonowania operacyjnego.

Wyzwanie: Skrócenie czasochłonnych procesów

Zaufanie pasażerów do firm transportowych opiera się na niezawodności usług  i wiarygodnych informacjach dotyczących rozkładów jazdy. Oznacza to, że rozkłady muszą być precyzyjne, a planowanie sieci zoptymalizowane, jednocześnie zapewniając zdolność zaspokajania popytu na transport.

Każdy pracownik stwierdzi, że codzienne planowanie rozkładów jazdy i sieci jest bardzo czasochłonne. Rzeczywiście, trudno będzie dokonać skutecznych zmian, które są konieczne gdy pojawią się czynniki zewnętrzne, np. planowanie objazdów podczas konserwacji części sieci lub zwiększonego zapotrzebowania na usługę w wyniku wydarzeń masowych. Ręczne modyfikacje rozkładów mogą powodować pomyłki w tym żmudnym procesie. Czy jest lepszy sposób?

Rozwiązanie: Systemy automatycznego planowania

W celu w efektywnego planowania sieci i rozkładu, potrzebne są narzędzia, które automatycznie wyszukają wszelkie dostępne możliwości podczas zmian w sieci - tak zwane "białe miejsca". Nazywamy to "nawlekaniem". Jest to prosty proces: wprowadzane są wymagania dotyczące usługi w systemie i w ciągu kilku sekund generuje on bezkonfliktowe rozwiązanie na podstawie dokładnych danych i informacji przechowywanych w systemie, co znacznie usprawnia przygotowanie rozkładów i minimalizuje czas potrzebny na zmianę rozkładu jazdy.

Korzyści: Usprawnione procesy

Używając automatycznych narzędzi, które generują bezkonfliktowe rozwiązania, można znacznie usprawnić procedury i zyskać cenny czas w procesie. Im szybciej zostanie przedstawiony plan, tym szybciej informacje uzyskają pasażerowie, a im szybciej otrzymują informacje, tym bardziej są zadowoleni.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację