Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Monitorowanie i kontrola lokalnego transportu publicznego

Zapewnienie usług transportowych odpowiadających zapotrzebowaniu jest zadaniem trudnym. Poznaj rozwiązania firmy Trapeze i już dziś pomyśl o poprawie swoich usług.

Wyzwanie: Zaspokajanie zapotrzebowania na transport

Zapewnienie usług transportowych odpowiadających zapotrzebowaniu jest zadaniem trudnym. Wśród pasażerów postrzeganie jakości lokalnego transportu publicznego opiera się często na dostępności i punktualności. Jak więc organizator transportu może zapewnić usługi odpowiadające zapotrzebowaniu?

Rozwiązanie: Elastyczny transport uzupełniający

Jedną z możliwości rozwiązania tego wyzwania - równowagi między popytem a podażą - jest zbadanie wariantów i wdrożenie linii elastycznych, aby uzupełnały istniejące relacje na trasach stałych. Aby móc tworzyć linie elastyczne, które opierają się na rzeczywistych wymaganiach pasażera, potrzebny jest specjalistyczny system. Oprogramowanie musi być w stanie tworzyć różne propozycje tras w oparciu o dane przejazdowe, przystankowe i demograficzne(potoki pasażerskie, ilość potencjalnych pasażerów).

Korzyści: Efektywna kosztowo poprawa jakości usług

Istnieje wiele korzyści związanych z używaniem historycznych danych podczas tworzenia wariantów trasy, w tym nastawiona na potoki pasażerskie usługa; regulacja i dostosowanie w miarę znanych potrzeb; regularny przegląd linii, tras i efektywności operacyjnej. Proces ten może poprawić jakość usług transportowych, a jednocześnie utrzymywać poziom kosztów.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację