Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Optymalizacja informacji pasażerskiej

Informacja o najbliższych przyjazdach i odjazdach autobusów, pociągów lub tramwajów, jest podstawowym wymaganiem pasażerów, oczekujących na podróż.

Wyzwanie: Rzeczywista informacja pasażerska

Dzisiejsi pasażerowie korzystają z wielu różnych przewoźników i rodzajów transportu. Wymagają pełnej informacji podczas swojej podróży o incydentach, opóźnieniach i zmianach tras, które mają wpływ na ich podróż. Dostarczanie informacji w czasie rzeczywistym wielu różnych operatorów wymaga, aby informacje można było zbierać z wielu źródeł i rozpowszechniać w czasie rzeczywistym na dowolnym nośniku.

Rozwiązanie: System zarządzania informacją pasażerską

Systemy informacji pasażerskiej dostarczają użytkownikom aktualne informacje o możliwych przejazdach. To, co odróżnia systemy, to zdolność adaptacji i skalowania do dowolnej wielkości firmy, ilości przewoźników,  zbieranie i rozpowszechnianie danych w czasie rzeczywistym,  możliwość modyfikacji w zakresie technologii i łatwość obsługi. W przypadku większych przedsiębiorstw niezbędna jest integracja z urządzeniami w pojazdach i na wyświetlaczach przystankowych. Organizacje te, w celu zapewnienia ciągłej i dokładnej informacji, powinny zadbać, by ich dostawca był w stanie zintegrować zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie w jednym rozwiązaniu.

Korzyści: Wzrost satysfakcji pasażerów

Aktualizowane, wiarygodne informacje o rzeczywistym czasie przyjazdów są skuteczną drogą do zadowolenia pasażerów. Podobnie jak niewiarygodne i niedostępne informacje są źródłem powstających frustracji. Coraz chętniej pasażerowie korzystają z nowoczesnych technologii samoobsługowych na każdym etapie podróży, dzięki czemu łatwo można dotrzeć do wielu osób z aktualnymi i wiarygodnymi informacjami. Na urządzeniach przenośnych, na przystankach i w pojazdach precyzyjne, łatwe do odczytania informacje w czasie rzeczywistym poprawiają podróż i zapewniają większą satysfakcję klientów.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację