Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Oszczędności dzięki centrum sterowania?

Codzienna praca w centrum sterowania jest stresująca i bardzo wymagająca. Skuteczność personelu jest zależna od systemów i danych, z jakimi pracują. System musi wspomagać podejmowanie szybkich decyzji, co jest konieczne, w sytuacji zakłócenia ruchu w transporcie publicznym. Szybka reakcja jest niezbędna, ponieważ każde przerwanie zaplanowanej usługi jest kosztowne oraz negatywnie wpływa na wizerunek operatora i organizatora transportu

Wyzwanie: Minimalizacja kosztów powstałych zakłóceń dzięki szybkiej reakcji i skutecznym decyzjom

Zakłócenia, nieplanowane zmiany lub incydenty od zawsze występują w transporcie publicznym i mogą być bardzo kosztowne. Każdego dnia zdarzają się wypadki, co zawsze wpływa na czas podróży pasażera, bezpieczeństwo, a ponadto może mieć wpływ na godziny pracy kierowcy i dostępność floty. Każde zakłócenie generuje dodatkowe koszty.

Rozwiązanie: Optymalne centrum sterowania

Skalowalny do potrzeb, przyjazny dla użytkownika i wysoce wydajny system sterowania pomaga zwiększyć efektywność codziennych procesów operacyjnych w firmie transportu publicznego. Dyspozytor musi mieć pełny przegląd sytuacji bieżacej, możliwość zlokalizowania, zbierania i przetwarzania informacji o stanie sieci. System ze zintegrowaną i elastyczną mapą GIS, podgąd w czasie rzeczywistym, pełna prezentacja sieci, tras, wszelkich dodatkowych danych o sytuacji bieżącej oraz funkcji szybkiego wyszukiwania umożliwia pracownikom uzyskanie właściwego przeglądu i możliwości reagowania niezwłocznie. Rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań organizatora czy operatora ułatwia szybkie reagowanie

Korzyści: Oszczędności operacyjne i zadowoleni pasażerowie

Po uzyskaniu niezbędnego wsparcia z systemu dyspozytor może znacznie szybciej reagować, podejmować właściwe kroki, we właściwym porządku i zrozumieć konsekwencje zakłóceń. Wszelkie incydenty generują koszty, a im szybciej przywrócone zostanie prawidłowe działanie siec, tym mniejsze będą powstałe koszty.

Punktualność w transporcie miejskim jest jednym z najważniejszych aspektów dla pasażerów. Niestety, każde zakłócenie pasażerowie odczuwają najbardziej. Najszybsze możliwe przywrócenie normalnych warunków pracy sieci  ma znaczący wpływ na satysfakcję pasażera podczas podróży i wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Zintegrowanie z systemem informacji pasażerskiej pozwala na skuteczne dostarczanie informacji w czasie rzeczywistym pasażerom, pomagając podejmować decyzję odnośnie dalszej podróży, a co za tym idzie utrzymać ich satysfakcję na wysokim poziomie.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację