Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Planowanie i zarządzanie transportem na żądanie w każdej chwili

W dzisiejszym coraz bardziej mobilnym społeczeństwie absolutnie ważne jest, aby być w stanie zaplanować i zarządzać rezerwacjami wyjazdów w każdej chwili; zapewniając pasażerom transport na żądanie, którego potrzebują i w jakości jakich wymagają.

Wyzwanie: Zarządzanie rezerwacjami na ostatnią chwilę

Oferowanie usług transportowych na żądanie wymaga szybkich reakcji na nagłe zamówienia. Zmiany tras muszą spełniać oczekiwania podróżnych. Czasem pasażerowie muszą anulować lub zmienić podróż – a także wymagać dodatkowych przejazdów.

Powyższe przykłady mogą stanowić poważne wyzwanie dla personelu dyspozytorskiego, który musi mieć możliwość natychmiastowego reagowania na powstające sytuacje. Dlatego ważne jest, aby mieć elastyczne rozwiązanie informatyczne, które wspiera nagłe zmiany i pozwala szybko rozwiązać pojawiające się wyzwanie.

Rozwiązanie: Zarządzanie rezerwacjami w czasie rzeczywistym

Dzięki oprogramowaniu do obsługi transportu na żądanie firmy Trapeze można zarządzać rezerwacjami podróży w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że można dokonać natychmiastowych zmian w rezerwacji podróży, dokonać nowej rezerwacji czy ją anulować.

Pozwala na dostęp do wszelkich danych, dzięki czemu łatwiej jest ocenić, które przejazdy są konieczne, a które nie, poprawiając tym samym strategiczne decyzje planistyczne.

Korzyści: Zadowoleni pasażerowie i opłacalne usługi

Zwiększenie elastyczności przy planowaniu i zarządzaniu rezerwacjami podróży znacząco poprawia satysfakcję pasażerów, ponieważ nie wymaga kilkukrotnego kontaktu w celu drobnych zmian w podróży na żadanie.

Jednocześnie pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ elastyczne rozwiązanie i lepszy dostęp do informacji oraz danych umożliwia optymalizację tras, uniknanie niezrealizowanych rezerwacji i pozwala na lepsze planowanie.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację