Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Pozyskaj pasażerów ograniczonych ruchowo: transport publiczny zamiast taxi

Jeśli widzisz możliwość w ułatwieniu podróży osobom z ograniczeniami ruchowymi - zrób to. Transport dla takich osób nie musi być drogi. Sprawdź w jaki sposób przekonać pasażerów do skorzystania choćby w części podróży - z transportu publicznego.

Wyzwanie:

Wielu pasażerów ograniczonych ruchowo i starszych, którzy są uprawnieni do transportu specjalnego, może korzystać ze środków transportu publicznego, ale mają trudności z dotarciem do najbliższego przystanku lub stacji. Użytkowanie przez pasażerów transportu publicznego zamiast taksówki, nawet jeśli tylko w części podróży, pozwoli zaoszczędzić dużo pieniędzy. W tym celu dział rezerwacji musi mieć możliwość zaoferowania pasażerom podróży łączonych.

Często pasażerowie rezygnują z łączonych podróży, ponieważ trudno znaleźć informację w publicznych rozkładach jazdy. Próbowanie ręcznego łączenia podróży jest bardzo czasochłonne i często nie jest możliwe.

Rozwiązanie:

Po udostępnieniu personelowi działu rezerwacji danych o rozkładach jazdy transportu publicznego mogą one generować automatyczne sugestie dotyczące podróży w oparciu o współrzędne geograficzne i stan zdrowia pasażera. Tak więc wielu pasażerów z ograniczeniami ruchowymi będzie mogło korzystać z transportu publicznego w części podróży i może potrzebować tylko taksówki z domu do najbliższego przystanku lub stacji.

Korzyści:

Chociaż tylko część podróży została przeniesiona do transportu publicznego, to rozwiązanie znacznie zmniejszy jej koszty.Dział rezerwacji może zaplanować lepsze rozwiązania podróży dla pasażerów ograniczonych ruchowo.

Wyeliminowano wiele czasochłonnych wyszukiwań, ponieważ personel może korzystać bezpośrednio z harmonogramów i uzyskać sugestie dotyczące podróży łączonych.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację