Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Szybkie i poprawne rozpatrywanie wniosków o transport szkolny

Zarządzanie olbrzymią ilością wniosków o transport szkolny od rodziców i opiekunów jest czasochłonnym i  stresującym zadaniem. Zapewnienie sprawnego, szybkiego i prawidłowego działania jest kluczowe.

Wyzwanie: Ręczne przetwarzanie danych

Każdego roku rodzice i opiekunowie w imieniu swoich dzieci przesyłają kilka tysięcy wniosków o transport szkolny - zazwyczaj w miesiącach związanych z rozpoczęciem nauki. Ręczne przetwarzanie tych ogromnych ilości wniosków jest bardzo czasochłonne i stresujące dla personelu, który musi rozpatrzyć wszystkie wnioski i dobrze zaplanować transport.

Ręczne przetwarzanie danych w ten sposób może prowadzić do błędów. Może np. doprowadzić do sytuacji, w których uczniowie z uzasadnionym wnioskiem o transport go nie otrzymają, podczas gdy inni, mimo nie spełnienia wymogu zostaną zakwalifikowani. Takie błędy mogą być bardzo kosztowne.

Rozwiązanie: Kompleksowy portal szkolny

Rozwiązaniem tego wyzwania jest użycie portalu dla uczniów, rodziców i opiekunów.

Dzięki propozycji firmy Trapeze rodzice i opiekunowie, a także sami uczniowie, mogą składać wnioski o transport online, bezpośrednio z domu lub pracy. Korzystając z narzędzia, mogą wprowadzić wszystkie niezbędne dane ucznia, nazwę szkoły oraz czy ma specjalne potrzeby.

Portal integruje się z systemem zarządzania sprawami udznia, dzięki czemu po wpisaniu swoich danych użytkownik będzie miał wgląd w te informacje, a administratorzy unikną ponownego wpisywania i duplikowania danych.

Korzyści: Oszczędność czasu i redukcja pomyłek

Bez potrzeby ponownego wpisywania informacji lub podwójnego wprowadzania danych oszczędzisz dużo czasu, jednocześnie zapewniając prawidłowe informacje w systemie administrowania sprawami ucznia.

Użytkownicy mogą śledzić proces wnioskowania i sprawdzić, jaki rodzaj transportu został im przyznany. Ogranicza to potrzebę czasochłonnej komunikacji e-mailowej i telefonicznej.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację