Kontakt
Obsługa klienta
Newsletter

Zmniejszenie nakładu pracy i zwiększenie satysfakcji pasażerów

Personel działu rezerwacji transportu na żądanie musi podejmować trudne decyzje w krótkim czasie. Obniżenie obciążeń administracyjnych pracowników może poprawić wydajność operacyjną, a jednocześnie zwiększyć satysfakcję klientów.

Wyzwanie: Zmniejszenie obciążeń administracyjnych

Personel działu rezerwacji transportu na żądanie musi podejmować trudne decyzje w krótkim czasie, a ich obciążenie administracyjne jest znaczne ze względu na duże ilości połączeń telefonicznych i kontaktów ze strony pasażerów.

W rzeczywistości 80% wszystkich zapytań telefonicznych pochodzi od pasażerów, którzy chcą wiedzieć, kiedy ich transport dotrze, czy biuro rezerwacji ma poprawne lub nowe dane pasażera i czy są w stanie anulować wcześniej zarezerwowane przejazdy.

Pytania te są proste w odpowiedzi, zajmują jednak sporo czasu, który można lepiej wykorzystać. Rozmowy te nie są konieczne, jeśli pasażerowie  otrzymają odpowiedzi na swoje pytania online, za pośrednictwem ich komputerów, tabletów lub smartfonów.

Rozwiązanie: Nowoczesny sposób komunikacji

Dzięki Trapeze Travel Mate możesz zniwelować liczbę połączeń telefonicznych do działu rezerwacji, poprawiając obsługę pasażerów i poświęcając czas pracowników na inne zadania.

Travel Mate jest aplikacją i usługą online, która zapewnia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do informacji o ich wyjazdach oraz umożliwia im w prosty sposób modyfikowanie lub anulowanie rezerwacji, a także aktualizowanie danych osobowych.

Korzyści: Czas pracowników oraz zwiększenie satysfakcji pasażerów

Korzystając z narzędzi oferowanych przez aplikację Travel Mate, można zmniejszyć liczbę połączeń do działu rezerwacji, co pozwala pracownikom bardziej koncentrować czas na zadaniach o wyższym priorytecie, mogących generować znacznie większą wartość dla firmy.

Jednocześnie można zwiększyć satysfakcję pasażerów, ponieważ mogą oni łatwo znaleźć ważne informacje, aktualizować lub anulować podróże za pośrednictwem komputera, smartfona czy tabletu, bez konieczności czekania na połączenie.

ITS oraz systemy biletowe

+41 58 911 11 11

Planowanie I zarządzanie operacyjne

+45 87 44 16 00

Zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Poproś o prezentację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poproś o informację